Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
11 januari 19:30 Meerburg JO10-1 mist stootkracht en gaat ten onder tegen Meerburg JO11-3.meer »
27 mei 18:45 Na de domper van vorige week zou het vandaag moeten gebeuren!meer »
10 mei 21:30 Kees Hoogkamer heeft voor komend seizoen een contract getekend bij Sparta! De spelers van de 10-1 gaan hem enorm missen! Deze boys spelen al heel wat jaartjes samen en zullen deze topper op het middenveld helaas, vanaf volgend seizoen, moeten missen. Het hele team is ongelofelijk trots op Kees en we wensen hem heel veel voetbalplezier toe bij Sparta!meer »
7 januari 16:15 “Pap, hier is mijn thermoshirt” Zaterdagochtend 7 januari startte het nieuwe voetbaljaar met een Jeugdtoernooi. In twee rondes van verschillende leeftijden namen bijna honderd spelers en speelsters het tegen elkaar op. De teams wisselden na elke wedstrijd en zo was er steeds na vijf ronden één speler met de meeste punten. Dankzij de hulp van veel ouders werd het een groot succes. Na afloop kreeg iedereen poffertjes en wat te drinken in de kantine.meer »
20 december 13:00 ZOETERWOUDE - Sinds kort is jongerencoach Sanne Menges in Zoeterwoude aan de slag. Jongeren kunnen bij haar op een laagdrempelige manier terecht met hun vragen. Zij kan de weg wijzen als er meer ondersteuning nodig is. De gemeente Zoeterwoude wil dat haar jeugdigen gelukkig, gezond en veilig opgroeien. Dat gaat heel vaak heel goed. Toch is het niet voor iedereen vanzelfsprekend. Soms zijn er drempels.meer »
9 januari 13:00 Gisteren was eindelijk het Nieuwjaars toernooi daar! Met maar liefst 153 deelnemers hebben we samen met veel vrijwilligers er een mooie dag van gemaakt. Aan het einde van de rondes was de prijsuitreiking waarbij de sportiefste speler, beste teamspeler en de nummers 1, 2 en 3 een beker kregen en alle spelers verdiende voor hun inzet een medaille. meer »
22 januari 22:30 Eindelijk was het dan zover, de wedstrijd waar onze jongens van JO10-1 en JO10-2 al maanden naar uit hadden gekeken. Een oefenwedstrijd tegen de ADO Den Haag JO9 selectie, op Sportpark de Aftrap, het trainingscomplex van alle jeugdteams van ADO Den Haag.meer »
15 januari 22:45 In een hoogstaand en vermakelijk duel bleef Meerburg JO10-1 vandaag aan de goede kant van de score.meer »
9 januari 22:15 Eerste kennismaking met 8 tegen 8 smaakt naar meer voor Meerburg JO10-1.meer »
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.