Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

 


Beker- en competitiewedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 14:30 Zevenhoven 1 Meerburg 1
7 okt 19:45 Meerburg 35+1 Alphense Boys 35+1
7 okt 20:45 EMM'21 35+3 Meerburg 35+1
7 okt 21:15 Meerburg 35+1 MMO 35+1
7 okt 19:15 Voorschoten`97 35+3 Meerburg 35+1
1 okt 13:00 SEV 5 Meerburg 2
1 okt 12:30 Meerburg 3 BSC '68 6
1 okt 13:45 Meerburg 4 RCL 11
2 okt 12:15 ASC 11 (zon) Meerburg 4 (zon)
7 okt 20:45 MMO 35+1 Alphense Boys 35+1
7 okt 20:15 Alphense Boys 35+1 EMM'21 35+3
7 okt 19:15 MMO 35+1 EMM'21 35+3
7 okt 20:30 Zwammerdam VR18+1 Groeneweg VR18+1
1 okt 11:30 SJZ JO19-1 Meerburg JO19-1
1 okt 13:15 ASC JO19-2 Meerburg JO19-2
1 okt 14:00 FC Oegstgeest JO19-3 Meerburg JO19-3
1 okt 13:00 Nicolaas Boys JO18-1 Meerburg JO18-1
1 okt 14:45 Meerburg JO17-1 DoCoS JO17-1
1 okt 11:00 DWO JO17-1 Meerburg JO17-2
1 okt 11:45 Meerburg JO17-3 Katwijk JO17-2
1 okt 11:30 Nieuwerkerk JO16-1 Meerburg JO16-1
4 okt 19:00 Meerburg JO16-1 Rijnsburgse Boys JO16-1
1 okt 11:30 FC Lisse JO16-2 Meerburg JO16-2
1 okt 11:15 DWO JO15-1 Meerburg JO15-1
1 okt 10:00 Graaf W II VAC JO15-2 Meerburg JO15-2
1 okt 10:00 Meerburg JO15-3 EMM JO15-1JM
1 okt 10:00 Meerburg JO15-4 MMO JO15-1
1 okt 9:00 SEV JO15-2 Meerburg JO15-5
1 okt 10:45 Meerburg JO15-6 Floreant JO15-2
1 okt 10:00 ASC JO14-1 Meerburg JO14-1JM
1 okt 10:15 Kagia JO14-1 Meerburg JO14-2JM
1 okt 10:00 HVV JO13-2 Meerburg JO13-1JM
1 okt 8:30 Meerburg JO13-2 RCL JO13-3
4 okt 18:30 BSC '68 JO13-3 Meerburg JO13-2
1 okt 8:30 ASC JO13-3 Meerburg JO13-3
1 okt 11:30 Meerburg JO13-4JM Nieuwkoop JO13-2
1 okt 8:30 DoCoS JO13-3 Meerburg JO13-5
1 okt 10:00 EMM'21 JO13-3 Meerburg JO13-6
1 okt 10:00 Meerburg JO13-7JM Lugdunum JO13-1
1 okt 11:15 Wilhelmus JO12-2 Meerburg JO12-1JM
1 okt 10:15 Valken'68 JO12-2 Meerburg JO12-2
1 okt 12:45 Meerburg JO12-3JM Voorschoten`97 JO12-3
1 okt 11:15 Meerburg JO12-4 RCL JO12-5
1 okt 9:45 Meerburg JO12-5JM UVS JO12-2
1 okt 8:30 UVS JO11-1 Meerburg JO11-1
1 okt 10:30 UVS JO11-2 Meerburg JO11-3
1 okt 10:00 Koudekerk JO11-2JM Meerburg JO11-4JM
1 okt 9:00 Rijnvogels, fc JO11-2 Meerburg JO11-5JM
1 okt 8:30 DoCoS JO11-2 Meerburg JO11-6JM
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO11-3 Meerburg JO11-7
1 okt 9:30 Meerburg JO10-1 Rijnsburgse Boys JO10-1
1 okt 9:30 Meerburg JO10-2 DWO JO10-2
1 okt 8:30 Koudekerk JO10-1 Meerburg JO10-3
1 okt 10:30 Meerburg JO10-4JM Bernardus JO10-1JM
1 okt 9:30 Meerburg JO10-5JM FC Oegstgeest JO10-2
1 okt 9:30 Foreholte JO10-4 Meerburg JO10-6
1 okt 10:30 Quick Boys JO10-8JM Meerburg JO10-7
1 okt 8:30 SJZ JO10-2 Meerburg JO10-8
1 okt 9:30 Meerburg JO9-1JM Rijnsburgse Boys JO9-2
1 okt 9:00 Hazerswoudse Boys JO9-1 Meerburg JO9-2
1 okt 8:30 Meerburg JO9-3JM fc Boshuizen JO9-1
1 okt 8:30 Meerburg JO9-4 UVS JO9-4
1 okt 8:30 DWO JO9-6 Meerburg JO9-6JM
1 okt 8:30 Meerburg JO8-1JM RKAVV JO8-2
1 okt 8:30 Meerburg JO8-2 Blauw-Zwart JO8-2
1 okt 8:30 UVS JO8-3 Meerburg JO8-3JM
1 okt 8:30 Meerburg JO8-4JM Lugdunum JO8-1
7 okt 20:15 Voorschoten`97 35+3 MMO 35+1
1 okt 12:00 Hillegom sv MO20-1 (9-tal) Meerburg MO20-1
1 okt 15:15 Meerburg MO17-1 RCL MO17-1
1 okt 10:00 Meerburg MO15-1 MMO MO15-1
1 okt 8:30 Meerburg MO13-1 RVC '33 MO13-1 (9-tal)
1 okt 12:00 Sporting Leiden O23-1 Meerburg O23-1
7 okt 20:00 Zwammerdam VR18+1 Soccer Boys VR18+1
7 okt 21:00 Groeneweg VR18+1 Soccer Boys VR18+1
7 okt 19:45 EMM'21 35+3 Voorschoten`97 35+3
7 okt 21:15 Alphense Boys 35+1 Voorschoten`97 35+3
1 okt 13:15 Meerburg VR1 EMM'21 VR2
7 okt 20:30 Soccer Boys VR18+1 Meerburg VR18+1
7 okt 21:00 Meerburg VR18+1 Zwammerdam VR18+1
7 okt 20:00 Meerburg VR18+1 Groeneweg VR18+1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!