Jeugd Onder 17 - Meerburg

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugd Onder 17

Jeugd Onder 17

Trainer JO16-2 gezocht

7 juli 13:30  Wordt trainer van de JO16-2 en op deze manier onderdeel van de Meerburg historie

271x gelezen

JO17-1 kampioen hoofdklasse

28 mei 10:30  JO17-1 is vorige week zonder zelf te spelen kampioen geworden in de hoofdklasse. Daarmee zijn ze ook gepromoveerd en zullen dus volgend seizoen als JO18-1 in de divisie spelen.meer »

455x gelezen

Trainers gezocht JO17-2, JO16-2, JO15-2

12 mei 12:00  Wij zoeken nog een aantal trainers. Of je ervaren bent, beginnend of nog helemaal geen ervaring dat hoeft niet uit te maken. Wel moet je affiniteit met voetbal hebben en met jeugd.meer »

67x gelezen

Sanne aanspreekpunt voor Zoeterwoudse jongeren

20 december 13:00  ZOETERWOUDE - Sinds kort is jongerencoach Sanne Menges in Zoeterwoude aan de slag. Jongeren kunnen bij haar op een laagdrempelige manier terecht met hun vragen. Zij kan de weg wijzen als er meer ondersteuning nodig is. De gemeente Zoeterwoude wil dat haar jeugdigen gelukkig, gezond en veilig opgroeien. Dat gaat heel vaak heel goed. Toch is het niet voor iedereen vanzelfsprekend. Soms zijn er drempels.meer »

462x gelezen

Deelname MO17 aan de Girls Cup Maastricht

4 juni 16:15  De Girls Cup Maastricht: echt een toernooi waar hakken perfect naast de kicksen in de sporttas passen. Het toernooi bruist van de activiteiten: naast de internationale competitie bieden de ruim 100 vrijwilligers hun gasten een prachtig programma met show, feest en vooral veel gastvrijheid aan. De sportparken, aan de rand van het prachtige Limburgse heuvellandschap, ademen gezelligheid. En in die ambiance moet het voor onze meiden beginnen. We houden jullie op de hoogte van hun ontwikkelingen op het toernooi.meer »

211x gelezen

Ga naar archief

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!