Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Teamindeling CL XL

Teamindeling CL XL

Zondag 30 mei  9:00 - 10:00

laatste update 29-05-2021 22:50

========

6 tegen 6 

========

veld 1 : Argentina - Brasil

veld 2 : Canada - Duitsland

veld 3: Kameroen - Luxemburg

 

 

Team Argentina

Coach ?

 

Team Brasil

Coach ?

6 tegen 6

1

Salm, Berend van der

1

Choi, Olivia

2

Niehien, Max

2

Derksen, Tristen

3

Turekhan, Rauan

3

Korpershoek, Rif

4

Wagner, Milan

4

Kroon, Mees

5

Broeck, Pim van den

5

Gadyt, Josué

6

Mannen, Teun

6

Krijger, Hidde

7

Zwet, Elias van der

7

Rein Berkhout

 

 

 

Team Canada

Coach ?

 

Team Duitsland

Coach ?

6 tegen 6

1

Neuteboom, Fiep 1

Pot, Oscar van der

2

Uphoff, Fenn

2

Tolboom, Wim

3

Gaarlandt, Pim

3

Julian Flenterie

4

Beek, Giedo van

4

Hugo Kransse

5

Hogervorst, James

5

Milan van Nierop

6

Noah Westerdijk nieuw

6

Joep Brugman nieuw

7

 

7

 

 

 

Team Kameroen
Coach ?

 

Team Luxemburg
Coach ?

6 tegen 6

1

Ryan Porreij

1

Stein de Koning

2

Georges, Gijs

2

Job Zitman

3

Spruitenburg, Max nieuw

3

Jens van der Lek

4

Wisman, Rozemarijn

4

Jelle Willems

5

Benjamin Neele

5

Mathan Mistiaen 

6

Mink Smits

6

Janssens, Emilio

7

 

7

 

 

Proefspelers

Stein de Koning 14 start woensdag 12 mei

afwezig 30 mei

  • Siem Klerks proef stopt
  • Schrier, Jack
  • Leeuwen, Faas Van (stopt)


========

 4 tegen 4 

========

Eerste ronde 15 minuten

Espagna - Finland

Griekenland - Haiti

Italia - Japan

 

Tweede ronde 15 minuten

Espagna - Japan

Griekenland - Finland

Italia - Haiti

Derde ronde 15 minuten

Espagna - Haiti

Griekenland - Japan

Italia - Finland

 

  Team Espagna   Team Finland
       
4 tegen 4
1 Yusuf Aribas 16 1 Junior Tigelaar 15
2 Glenn Peters 15 2 Lukas Broerse 15
3 Luuk Knetsch 15 3 Juliette Bikker 2016
4   4  
5   5  

 

  Team Griekenland   Team Haiti
       
4 tegen 4
1 Daan van Hemert 15 1 Hugo Lek 16
2 Pepijn Arxhoek 16 2 Cas van der Poel 15
3 Ruben Löwik 2015 3

Finian Heckler 2015

4   4

 

5   5  

 

  Team Italia   Team Japan
       
4 tegen 4
1 Mats Neuteboom 15 1

Pablo Coral 15

2 Lars Kriger 15  2 Daan Willems 16
3

Just Kortekaas 16

3 Gino Bekooy 2015
4 Kai van Vliet 15 4  
5   5  

 

Proefspelers

 

Juliette Bikker 2016 start woensdag 12 mei

Gino Bekooy 2015 start woensdag 12 mei

Just Kortekaas 2016 start zondag 16  mei

Dex Geerlings 2016 start zondag 16 mei --> trainingslid

Finian Heckler 2015 start woensdag 19 mei

Ruben Löwik 2015 start woensdag 19 mei

 

Gestopt

Jurre van Maurik 15

Gijs Hagen 15

Stef Peterse 14 

 

Afwezig

Gijs Verhagen 15

 

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!