Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Teamindeling 10 teams

Teamindeling 10 teams

Teamindeling - Ronde 5-

  • laatste update pagina op 14 april 13.30  uur
  • proefspelers in rood
  • afwezigen voor de zondag zijn doorgestreept

  Bayern Munchen   Ajax
1 Gijs Verhagen 15 1 Junior Tigelaar 15
2 Pepijn Arxhoek 16 2 Stef Peterse 14
3 Job Zitman 15 (14*) 3 Milan van Nierop 14
4 Teun Mannen 14 4 Hidde Krijger 14
5

Pim Gaarlandt 14

5 Berend van der Salm 14
 

 

   
Teamleider Floris Zitman Teamleider Koen Krijger

 

  Barcelona   Chelsea
1 Gijs Georges 14 1 Jurre van Maurik 15
2 Emilio Janssens 14 2 Jens van der Lek 14
3 Elias van der Zwet 14 3 Wim Tolboom 14
4 Milan Wagner 14 4 Max Niehien 13
5

Yusuf Aribas 16 

5  
       
Teamleider Stefan van der Zwet Teamleider  
       

 

  Feyenoord   Inter Milan
1 Rozemarijn Wisman 14 1

Josué Gadyt 14

2 Pablo Corral 15 2 Daan Willems 16
3 Jelle Willems 14 3 James Hogervorst 14
4 Rein Berkhout 14 4 Kai van Vliet 15
5

Mees Kroon 14

5 Hugo Kransse 14
Teamleider Hans Kroon Teamleider  

 

  Liverpool   Real Madrid
1 Cas van der Poel 16 1 Fenn Uphoff 14
2 Gijs Hagen 15 2 Faas van Leeuwen 14
3 Giedo van Beek 14 3 Fiep Neuteboom 14
4 Pim van den Broeck 15 4 Oscar van der Pot 14
5

Tristen Derksen 14

5 Olivia Choi 14
Teamleider Stefan van Beek Teamleider Sander Neuteboom

 

  Olymic Lyon   Borussia Dortmund
1 Mats Neuteboom 15 1 Ruan Turekhan 14
2 Abel Dikker Hupkes 14 2 Mies van den Broek 14
3 Daan van Hemert 15 3 Hugo Lek 16
4 Jack Schrier 14 (15*) 4 Luuk Knetsch 15
5

Rif Korpershoek 14

5 Julian Flenterie 14
  Mathan Mistiaen 14    
Teamleider Roy van Hemert Teamleider Ralph Lek

 

notities

Anna Vreeken is trainingslid (16) traint mee met Inter Milaan

Job Zitman is uit jan 2015 wil graag mee met de 2014 lichting naar JO8

Jack Schrier is uit 2014 en overweegt nog een jaar CL te doen

Stef Peterse 2014 graag indelen bij de jongere kinderen

 

Trainingen woendag 17:30 - 18:30 

Groepje

Trainen samen:

  minimaal 1 begeleider  begeleider 2
1 Bayern Munchen Ajax   Gijs van der Salm Rewas Tigelaar
2 Feyenoord Liverpool

Olympic Lyon

Hans Kroon

 

3 Inter Milan Chelsea Dortmund Ralph lek David Gadyt
4 Real Madrid Barcelona   Jerre Uphoff  

 

Proefspelers

 naam    datum
Berend van der Salm 14 AJAX  gaat inschrijven vlgs vader
Julian Flenterie 14 B-Dortmund start zondag 28 maart
Phileine Borst 15   start woensdag 31 maart
Mathan Mistiaen 14   start woensdag 7 april
Glenn Peters 15   start woensdag 12 mei
Benjamin Neele 14   start zondag 11 april
Lars Kriger   start zondag 18 april?
zoontje Maja Memic   start zondag 18 april?

 

gaan stoppen

 naam  datum
Mies van den Broek zondag 18 april
Abel Dikker Hupkes einde seizoen

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!