Introductie G-Jeugdvoetbal
- G Jeugd
- »
- Introductie G-Jeugdvoetbal
Welkom bij het G-Jeugdvoetbal
Bij voetbalvereniging R.K.V.V. Meerburg spelen twee jeugd gehandicaptenteams, de zogenaamde JG-teams. Ieder kind met een verstandelijke en/of lichamelijke handicap dat kan en wil voetballen is hier van harte welkom.
Jeugd gehandicaptenteam 1 (JG1) bestaat uit jeugdleden van 13 t/m 19 jaar.
Jeugd gehandicaptenteam 2 (JG2) bestaat uit jeugdleden van 6 t/m 12 jaar.
Beide teams trainen iedere donderdagavond van 18.00 tot 19.00 uur.
De 1e training vindt dit seizoen plaats op 18 augustus 2011 en de laatste training vindt plaats op 24 mei 2012.
Ongeacht de weersomstandigheden gaat een training altijd door, tenzij er sprake is van ijzel of opgevroren sneeuw. U bepaalt als ouder zelf of u het weer te slecht vindt om uw zoon of dochter te laten meedoen.
JG1 traint momenteel alleen en speelt geen competitie. Zodra er genoeg leden zijn, zal de JG1 weer meedraaien in de competitie en zullen zij wekelijks een wedstrijd spelen. JG2 speelt iedere maand mee in een mini-toernooi waarbij vier andere verenigingen aanwezig zijn. In totaal speelt JG2 tijdens een mini-toernooi vier korte wedstrijden. Het is mogelijk om als jeugdlid mee te trainen zonder mee te doen aan wedstrijden of toernooien. Dit zijn de zogenaamde trainingsleden.
Voor ieder kind dat komt spelen, geldt dat er altijd een ouder/verzorger aanwezig is bij zowel de trainingen als de wedstrijden en mini-toernooien.
Mocht u zoon of dochter niet meedoen aan een wedstrijd, toernooi of training dan verzoeken wij u dit door te geven aan de teamleider. Voor de JG1 is dit Peter van Rijn en voor de JG2 is dit Jan Folkers (voor meer informatie zie contact).
Coördinator van de jeugdteams is Bob Olders (voor meer informatie zie contact).