Transfergeruchten rondom Meerburg 6

27 maart 2011 19:00

Nu na de 2-1 overwinning op Alphense Boys promotie richting de 6e klasse steeds dichterbij komt, nemen ook de transfergeruchten voor het nieuwe seizoen rondom Meerburg 6 toe.



Ondanks dat aanvoerder Jacob van Welzen over een zeer ruime selectie, 20 man, beschikt, nemen de transfergeruchten rondom het team toe. Jacob van Welzen hierover: "We zullen toch moeten doorselecteren als we een klasse hoger gaan spelen. Sommige jongens komen te weinig trainen of haken af als de zon niet schijnt."

De eerste transfer is al helemaal in krannen en kruiken, maar om onrust in de club te voorkomen wil Jacob nog geen naam bekend maken. "Het enige dat ik er over kan zeggen is, is dat zijn vriendin extreem blij is dat hij bij ons komt voetballen en dat zijn schoenen op de foto bij dit artikel staan."

Ook over de 2e transfer wil van Welzen nog niet teveel kwijt. Er staat namelijk nog geen handtekening onder het te tekenen contract. Duidelijk is wel dat ook deze speler met de initialen HdW geen overschrijvingsformulier zal hoeven te halen.

Met nog 3 wedstrijden te spelen, komt ook de verkiezing 'speler van het jaar Meerburg 6' weer dichterbij. Vorig jaar werd deze gewonnen door de blonde Gatusso van MB6: Daan. Dit jaar lijkt Dennis van der Wal de beste papieren te hebben, vooral door zijn enorme voorsprong in het aantal doelpunten en aantal assists klassement. Doordat er echter gestemd word door alle spelers, kan de uitslag wel eens zeer verrassend worden en kan er zomaar een outsider met de felbegeerde beker vandoor gaan.