Update Clubhuis
2 augustus 2011 9:15
Beste Meerburgers,
Eind vorige week is ons nieuwe clubhuis dan eindelijk opgeleverd. Een verschil van inzicht tussen de aannemer en de Ontwikkelingsmaatschappij zorgde op het laatste moment voor onverwachte vertraging in de oplevering. Mede door de inzet van Gemeente Zoeterwoude is het dan toch gebeurd: we hebben nu de sleutels in bezit!
We zijn erg enthousiast over het gebouw, het is werkelijk schitterend. Er is nog een beperking: we mogen op dit moment nog geen gebruik maken van het terras. Dit komt door een discussie tussen de bouwer en Gemeente of de omheining wel sterk genoeg is. Vandaag (dinsdag) wordt een test uitgevoerd. Als deze positief uitpakt kunnen we direct het terras op. Als de deze test negatief uitvalt, moet de bouwer maatregelen treffen, wat enkele weken in beslag kan nemen. Dit betekent dat we in dit geval het terras zullen afsluiten. We hopen uiteraard op een positief testresultaat en laten jullie dat snel weten.
Voor een goede start moet er nog veel gebeuren. De extra vertraging zorgt voor een grote uitdaging voor onze mannen van Terrein & Opstal en de kantinecommissie. Zij zijn direct na ontvangst van de sleutel aan de slag gegaan om de zaak op orde te brengen.
Het eerste grote evenement van het seizoen is de “D/E/F Pupillen Aftrapdag” van zaterdag 13 augustus. Onze eerste prioriteit is om er voor te zorgen dat op die dag de kleedkamers en de kantine operationeel zijn. We vragen om jullie begrip en flexibiliteit de komende weken waar het gaat om de beschikbaarheid van kleedkamers of de kantine. Er wordt door veel vrijwilligers keihard gewerkt om het clubgebouw in een goede staat te brengen zodat we onze leden, maar ook onze gasten in stijl kunnen ontvangen.
Namens bestuur, T&O en de kantinecommissie,
Michiel Stuijt
